III Konferencja wyjazdowa Goldinvest TENERYFA 2014

Kto pracował systematycznie przez ostatnie pół roku – ten 9 stycznia 2014 roku zawitał na wyspie z jednym z najciekawszych wulkanów na świecie. Pobyt najlepszych sprzedawców GOLDINVEST na Teneryfie zwieńczył nasz kolejny konkurs sprzedażowy.

W kraju zima, a tam około 30oC i przyjemna bryza od oceanu. Mieliśmy okazję zwiedzić całą wyspę, zobaczyliśmy przede wszystkim w pełnej krasie wulkan Teide o wysokości 3718 m.n.p.m. z „księżycowym” krajobrazem wokół szczytu. Dalej bajkowe doliny z zapierającym dech w piersi przepaściami. Na zawsze w naszej pamięci pozostanie smocze drzewo El Drago w miejscowości Ico de Los Vinos.

Kolejny dzień, trochę wylegiwania się przy basenie hotelowym i już płyniemy na kolejną z wysp Kanaryjskich czyli Gomerę. Prom przypływa w to samo miejsce gdzie w 1492 r przypłynął Krzysztof Kolumb to jest do uroczego miasteczka San Sebastian de la Gomera. Z tego miejsca autokarem objechaliśmy wokół tę tak przedziwną ze względów przyrodniczych wyspę.

Nie zabrakło również pełnej gali w La Torre del Mirador. Wspomnę tylko danie o wdzięcznej nazwie „Cherne a la bilbaina” – po naszemu ryba „wrakoń” z oliwą i czosnkiem – po prostu niebo w gębie. Dyskretna muzyka, smaczne jedzenie i doborowe Towarzystwo – czy można chcieć czegoś więcej..? A to jeszcze nie był koniec wieczoru – w Piramide de Arona czekało na Nas kolorowe przedstawienie flamenco.

Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy, trzeba było spakować walizki i opuścić uroczy hotel tonący na każdym kroku w zieleni.