II Konferencja Wyjazdowa MADERA 2013

Tym razem w dniach 16-22 lipca 2013 roku najlepsi sprzedawcy GOLDINVEST zagościli na zjawiskowej wyspie Madera.

Do naszej dyspozycji był z pakietem all inculsive Hotel PESTANA BAY OCEAN w Funchal. Aby plaża i ocean zbyt mocno nas nie absorbowały mieliśmy np. okazję zwiedzić wyspę samochodami terenowymi (oj działo się, działo!). Był m.in. przejazd przez niezliczone tunele na drugi kraniec wyspy do naturalnych skalnych basenów w Porto Moniz. Nie mogło w tym wszystkim zabraknąć słynnego targu owocowo-warzywno-rybno-kwiatowego w Funchal , tak mocno rozsławionego przez Roberta Makłowicza.

Prawdziwe wyzwanie jeszcze na nas czekało na Monte – gdzie zjechaliśmy w dół sankami po uczęszczanej ulicy. Mieliśmy również zapewniony obowiązkowy rejs w poszukiwaniu wielorybów i delfinów. Wprawdzie wieloryby zawiodły ale delfiny stawiły się gromadnie. Tam też mogliśmy się zanurzyć w „wielkim błękicie” czyli popływać skacząc w przecudowną czystą wodę z katamaranu!

Kolejny wyjazd udowodnił ,że systematyczna praca wielce się opłaca i jest doceniana przez zarząd firmy. Na koniec dla wzmocnienia motywacji dowiedzieliśmy się, że planowana jest kolejna konferencja – też w jakimś malowniczym i ciepłym miejscu.