Zlot Mercedesa w Miliczu

W dniach 6-9 października 2011 odbył się XVIII Zlot MB/8 Club Poland jubileuszowy ponieważ Klub obchodził 10 rocznice istnienia. www.w114-115.org.pl

Organizatorami Zlotu tym razem byli: Sebastian Żelazko i Marcin Leśnik z żonami – naprawdę się napracowali.

W rajdzie startowało 37 Załóg. Przez dwa dni pokonaliśmy trasę około 250 km.

Gościliśmy w okolicach Wzgórz Trzebnickich oraz w Dolinie Baryczy. Park Krajobrazowy Dolina Baryczy leży na terenie dwóch województw – dolnośląskiego (80%) i wielkopolskiego (20%). Jest bardzo bogaty pod względem przyrodniczym. Swoją ostoję ma tu wiele gatunków ptaków, których jest aż 277 gatunków. Trasa prowadziła przez przepiękne,malownicze tereny. Mieliśmy niebywałą okazję aby zobaczyć stada ptaków brodzących w płytkich wodach stawów Milickich.

Zakończenie odbyło się na Rynku w Miliczu. Pomimo iż pogoda nie spisała się na medal wszyscy bawili się świetnie.  Zostały rozdane nagrody i puchary dla zwycięzców w różnych kategoriach.  Gratulujemy! Zapraszamy na następny Zlot w okolicach Poznania – każdy ma szansę.

Bazą Zlotu był Hotel Niezły Młyn.  www.niezlymlyn.pl Polecamy gorąco. Urocze miejsce, rewelacyjna obsługa.

Dziękujemy naszym głównym Sponsorom GOLDINVEST Sp. z o.o. i SKANDIA ŻYCIE T.U.S.A. za udział w Zlocie. Mamy gorącą nadzieję, że podczas następnego Zlotu wezmą czynny udział jako załogi w organizowanych Rajdach.

„BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY…”

Dokumentacja fotograficzna