Szkolenia

Szanowni Państwo!

 

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty szkoleniowej! Naszym atutem jest to, że dopasowujemy ją do aktualnych potrzeb rynku. Szkolenia kierujemy zarówno do Właścicieli Firm, Pracodawców jak i Pracowników. Możemy zorganizować na zamówienie szkolenie sprofilowane pod indywidualne potrzeby Klienta lub skorzystać z gotowego programu szkoleniowego.

 

Rekrutacja prowadzona jest na bieżąco. Terminy i miejsca szkoleń są ustalane po zebraniu wymaganej liczby Uczestników. Istnieje również możliwość ustalenia indywidualnego terminu oraz lokalizacji szkolenia.

 

Możemy również wesprzeć Państwa w pozyskaniu środków na szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego KFS. Szkolenia mogą być dofinansowane nawet w 100% i  pozwolą na podniesienie kwalifikacji i kompetencji zawodowych. Nasza oferta obejmuje pełną obsługę – od doboru szkolenia, przez pomoc w złożeniu wniosku i przeprowadzenie szkolenia aż do zamknięcia projektu. Jest to doskonała możliwość na realizację bezpłatnych szkoleń w firmie!

 

REFERENCJE

SKMBT_22316060614020 SKMBT_22316060614010