Partnerzy

aviva Towarzystwo działa od 1992 roku i jest jednym z pionierów rynku indywidualnych ubezpieczeń na życie w Polsce. Akcjonariuszami spółki są: Aviva International Insurance Ltd (90 proc. akcji) i Bank Zachodni WBK SA (10 proc. akcji). Od 1994 roku Aviva jest liderem rynku indywidualnych ubezpieczeń na życie w Polsce. Zajmuje też drugie miejsce na całym rynku ubezpieczeń na życie.
 nn Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A. jest częścią Grupy NN – globalnej marki specjalizującą się w świadczeniu usług finansowych z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami. Firma wywodzi się z Holandii i szczyci się ponad 150-letnią historią. NN zatrudnia obecnie 130 tysięcy pracowników i działa w ponad 50 krajach na całym świecie, zarządzając aktywami ponad 85 milionów Klientów.
Vienna Life Vienna Life (wcześniej jako Skandia) na polskim rynku obecna jest już od 15 lat, oferując klientom wyjątkowe możliwości w zakresie planowania finansowego. Vienna Life specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym oraz tradycyjnych ubezpieczeniach na życie. Od maja 2014 r. spółka oficjalnie stała się częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group, co stwarza nowe możliwości dalszego rozwoju i oferowanych produktów. VIG jest grupą z 190-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeń i silną pozycją w Polsce, Austrii oraz w Europie Środkowo-Wschodniej.
 polisa życie „POLISA-ŻYCIE” S.A. już od 18 lat łączy ochronę ubezpieczeniową z profesjonalnym planowaniem przyszłości finansowej. Dzięki właściwemu wykorzystaniu specyfiki indywidualnych i grupowych ubezpieczeń na życie i nowoczesnemu podejściu do tworzenia nowych produktów, firma skutecznie zabezpiecza przyszłość Klientów.
 pzu Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej. PZU SA działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów. 
 hestia Ergo Hestia działa w Polsce od blisko 20 lat i ma kompleksową ofertę ubezpieczeniową obejmującą wszystkie obszary ryzyka: samochód, dom/mieszkanie, podróże, biznes oraz człowiek, zdrowie i życie. Ergo Hestii zaufało 3 600 000 klientów indywidualnych i ich rodzin oraz przedsiębiorcy i instytucje w całej Polsce.
compensa Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na Polskim rynku od 1990 roku. Wraz z pozostałymi spółkami Vienna Insurance Group zajmuje mocną pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych skierowanych zarówno do osób indywidualnych jak i biznesowych.
uniqa Grupa UNIQA Austria jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej. Zatrudnia ponad 17 000 pracowników i agentów obsługujących ponad 5 mln klientów i sprawujących pieczę nad ponad 12,5 milionami umów ubezpieczeniowych..
 tuw Reaktywując przedwojenną tradycję wzajemności ubezpieczeniowej w lutym 1992 roku powstało Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW. Współtwórcami TUW TUW byli Fundacja Akcji Demokratycznej, Fundacja Pomocy Społecznej SOS , Fundacja Inicjatyw Społeczno- Gospodarczych, Społeczna Fundacja Solidarność, a także Euresa zachodnio – europejski holding towarzystw ubezpieczeniowych.
 generali Grupa Generali Polska jest ważną częścią działającej na rynkach całego świata Generali Group, która założona została w 1831 roku w Trieście. Tradycja, doświadczenie i obecność na arenie międzynarodowej, a także wiodąca pozycja rynkowa grupy zobowiązuje wszystkie towarzystwa Generali Group, w tym także nas, do podejmowania działań i inicjatyw, które utwierdzają dobrą reputację firmy i zwiększają jej wartość.
 lloyds Lloyd’s jest najstarszą instytucją ubezpieczeniową świata. Od ponad 300 lat łączy tradycję z unikalną zdolnością do zmian. W czasach kryzysu finansowego Lloyd’s jawi się jako symbol bezpieczeństwa.
 interpolska Oferta firmy TU Inter Polska SA obejmuje ubezpieczenia osobowe, zdrowotne i majątkowe, które kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Od lat współpracuje ze środowiskiem medycznym. Są liderem w sprzedaży specjalistycznych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej dla tej branży.
 axa AXA to jedna z największych na świecie grup finansowych działająca w obszarze bezpieczeństwa finansowego. Zajmuje się wszystkimi rodzajami ubezpieczeń i zarządzaniem aktywami. Pod jedną, globalną marką AXA skupia dziesiątki towarzystw i spółek. Ponad 214 tys. pracowników i specjalistów, kierując się wartościami właściwymi naszej firmie, stara się pomagać i chronić swoich klientów na każdym etapie ich życia.
proama Proama rozpoczęła działalność w Polsce w 2011 roku. Dwa lata później stała się częścią Grupy Generali. Proama wyróżnia się na rynku proponując duże zniżki dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez internet, telefon i u agentów. Proama wciąż rozwija ofertę – obecnie posiada ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe oraz firmowe.
allianz Allianz jest dziś jednym z liderów na światowych rynkach usług ubezpieczeniowych, bankowych i zarządzania aktywami. Ponad miliard euro kapitału i kompleksowa oferta Grupy daje poczucie bezpieczeństwa 80 milionom klientów w ponad 70 krajach na wszystkich kontynentach.
mtu MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest częścią ubezpieczeniowej Grupy Ergo Hestia. MTU proponuje tanie i proste produkty ubezpieczeniowe adresowane do klientów indywidualnych i drobnych przedsiębiorców.
 link4 LINK4 działa na polskim rynku od 2003 roku. Jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli przez telefon lub internet. Po kilku zmianach właściciela, od 2014 roku należy do Grupy PZU.
 
warta 1920 – powstanie Towarzystwa Reasekuracyjnego WARTA S.A. w Poznaniu. Towarzystwo zostało założone przez Krajowe Ubezpieczenie Ogniowe, Krajowe Ubezpieczenie na Życie, Poznański Bank Ziemian oraz Związek Producentów Rolnych. Od tego czasu przeszła wiele zmian, a w 2012 roku stała się częścią Grupy Talanx oraz połączyła się się z HDI Asekuracja tworząc drugie co do wielkości towarzystwo majątkowe w Polsce.
interrisk Spółka otrzymała pozwolenie na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej w 1993 roku, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU SA. W 2006 roku Spółka dołączyła do Grupy VIENNA INSURANCE (VIG) poprzez pozyskanie nowego akcjonariusza – Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group. VIG jest jednym z największych europejskich koncernów ubezpieczeniowych. Akcje austriackiego akcjonariusza notowane są na giełdzie wiedeńskiej.